Academy of Tribal Dialects & Culture

この人物の情報

人物別名 Academy of Tribal Dialects and Culture (Orissa, India)

Orissa (India). Academy of Tribal Dialects & Culture

Ādibāsī Bhāshā o Sam̲skr̥ti Ekāḍemī (Orissa, India)

Orissa (India). Harijan & Tribal Welfare Dept. Academy of Tribal Dialects & Culture
生年 -
没年 -

本の一覧

タイトル 著作者等 出版元 刊行年月
ହୋ ଭାଷା ଶିକ୍ଷଣ ପୁସ୍ତିକା ସଂକଳନ, ଲତା ଭୋଳ ; ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ, ଅନନ୍ତ ଚରଣ ସାହୁ ଆଦିବାସୀ ଭାଷା ଓ ସଂସ୍କୃତି ଏକାଡେମୀ
2005
କୁଭି ଭାଷା ଶିକ୍ଷଣ ପୁସ୍ତିକା ସଂକଳନ, ପରମାନନ୍ଦ ପଟେଲ ; ଭାଷା ସଂସାଧକ, ମାଚୁଆଲ୍ ଖରା ; ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ, ଅନନ୍ତ ଚରଣ ସାହୁ ଆଦିବାସୀ ଭାଷା ଓ ସଂସ୍କୃତି ଏକାଡେମୀ
2005
ସାନ୍ତାଳ ଭାଷା ଶିକ୍ଷଣ ପୁସ୍ତିକା ସଂକଳନ, ଯୁଧିଷ୍ଠିର ସାହୁ ; ଭାଷା ସଂସାଧକ, କରୁଣାକର ସୋରେନ୍ ; ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ, ଅନନ୍ତ ଚରଣ ସାହୁ ଆଦିବାସୀ ଭାଷା ଓ ସଂସ୍କୃତି ଏକାଡେମୀ
2005
ବଣ୍ଡା ଭାଷା ଶିକ୍ଷଣ ପୁସ୍ତିକା ସଂକଳନ, ରାଜକିଶୋର ମାହାନା ; ଭାଷା ସଂସାଧକ, ସୋମା ଧାଙ୍ଗଡା ମାଝୀ ; ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ, ଅନନ୍ତ ଚରଣ ସାହୁ ଆଦିବାସୀ ଭାଷା ଓ ସଂସ୍କୃତି ଏକାଡେମୀ
2005
ଜୁଆଙ୍ଗ ଭାଷା ଶିକ୍ଷଣ ପୁସ୍ତିକା ସଂକଳନ, ଚନ୍ଦନ କୁମାର ସାହୁ ; ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ, ଅନନ୍ତ ଚରଣ ସାହୁ ଆଦିବାସୀ ଭାଷା ଓ ସଂସ୍କୃତି ଏକାଡେମୀ
2005
ଭୂମିଜ ଭାଷା ଶିକ୍ଷଣ ପୁସ୍ତିକା ସଂକଳନ, ଲତା ଭୋଳ ; ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ, ଅନନ୍ତ ଚରଣ ସାହୁ ଆଦିବାସୀ ଭାଷା ଓ ସଂସ୍କୃତି ଏକାଡେମୀ
2005
ଦେଶିଆ ଭାଷା ଶିକ୍ଷଣ ପୁସ୍ତିକା ସଂକଳନ, ପରମାନନ୍ଦ ପଟେଲ ; ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ, ଅନନ୍ତ ଚରଣ ସାହୁ ଆଦିବାସୀ ଭାଷା ଓ ସଂସ୍କୃତି ଏକାଡେମୀ
2005
କୁଇ ଭାଷା ଶିକ୍ଷଣ ପୁସ୍ତିକା ସଂକଳନ, ପରମେଶ୍ଵର ପ୍ରଧାନ ; ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ, ଅନନ୍ତ ଚରଣ ସାହୁ ଆଦିବାସୀ ଭାଷା ଓ ସଂସ୍କୃତି ଏକାଡେମୀ
2005
ଗାଦବା ଭାଷା ଶିକ୍ଷଣ ପୁସ୍ତିକା ସଂକଳନ, ରାଜେନ୍ଦ୍ର ପାଢୀ ; ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ, ଅନନ୍ତ ଚରଣ ସାହୁ ଆଦିବାସୀ ଭାଷା ଓ ସଂସ୍କୃତି ଏକାଡେମୀ
2005
この人物の作品が掲載されている本を検索
この人物を: 
このエントリーをはてなブックマークに追加

このページを印刷

外部サイトで検索

この人物と繋がる本を検索

ウィキペディアから連想